Kurumsal

Kosgeb DestekleriKalkınma Ajansları DestekleriAB DestekleriTUBİTAK DestekleriHibe ve Teşfik Destekleri

Türkiye’nin üreten ve değer yaratan ülke olma yolundaki dönüşümünü girişimcilik ile hızlandırmak vizyonu ile kurulan Pers Belgelendirme Yatırım ve danışmanlık Türkiye’de girişimcilik kültürünü oluşturmak ve yaygınlaştırmak misyonu ile çalışıyor.

2019 yılında yola çıkan Pers Belgelendirme Yatırım ve danışmanlık, girişimciliğin değişimin anahtarı olduğuna inanan iş insanları ve fikir önderleri ile birlikte girişimcilik kültürünün yaygınlaşması ve girişimciliğin iş insanları arasında değer seçeneği haline gelmesi için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Pers Belgelendirme Yatırım ve danışmanlık, girişimcilik potansiyeli olan gençlerin ve iş insanlarının kendi yollarından giderek iz bırakmasına destek oluyor. Pers Belgelendirme Yatırım ve danışmanlık, ilhamın ve geri vermenin gücü ile yükselen bir marka olmaya devam ediyor.

Pers Belgelendirme Yatırım ve danışmanlık olarak farklı yatırımcı kimliklerine uygun çözümler sunmaktayız. Bir iş fikrine sahip olup yatırım için yeterli finansmanı olmayan yatırımcılar için gerçekleştirilecek yatırım konusuna en uygun finansal kaynağı bulmak ya da bir iş fikrini sıfırdan geliştirmek ve finansmanı konusunda yatırımcılara destek olmak bunlar arasında yer almaktadır.

Uzman proje personellerimiz ile yatırım sürecinin tüm aşamalarında yatırımcılara doğru bilgiler vererek yatırımın sağlıklı bir şekilde tamamlanması garanti altına alınmaktadır. Yatırım süreci sonunda değerlendirme ve değerleme çalışmaları ile yatırımcıların işletmelerinin gelişimine katkı sunulmakta, düzenli olarak gerçekleştirilen izleme ziyaretleri ile yatırımın gelişimi kayıt altına alınmaktadır.

PERS DANIŞMANLIK